[News] Najbliższe imprezy biegowe w Gniewkowie

Najbliższe imprezy biegowe w Gniewkowie to: XXVII Bieg im. Rodziny Milewskich oraz V Bieg Najmłodszych. Imprezy te, choć o odmiennym charakterze, odbywają się tego samego dnia. Starsi i młodsi biegacze mogą rezerwować termin: 7 listopada 2021.

XXVII Bieg im. Rodziny Milewskich, z 10-kilometrową trasą od Rojewa do Gniewkowa, kończy się metą w Gniewkowie na Rynku. Zapisy odbywały się elektronicznie i są już zakończone. Patronat nad imprezą biegową objął Wojewoda Kujawsko-Pomorski Mikołaj Bogdanowicz.

Osobnym biegiem o odmiennym charakterze jest V Bieg Najmłodszych, jaki organizuje MGOKSiR, stricte na Rynku w Gniewkowie. Najmłodsi będą mieli okazję pobiec rekreacyjnie, nie będzie prowadzona klasyfikacja, a wesprą w tym roku zwierzaki, psy i koty. Warunkiem uczestnictwa w V Biegu Najmłodszych jest bowiem wsparcie zbiórki karmą bądź innymi akcesoriami dla kotów czy psów, a także wypełnienie oświadczenia i dostarczenie je do Organizatora przed biegiem bądź wypełnienie i oddanie w dniu biegu, w namiocie Organizatora [oświadczenie jest do pobrania tutaj].

Tekst: RN

Podobne wpisy: