29. Finał WOŚP, Sztab Gniewkowo

WOŚP Gniewkowo
W tym roku odbył się w Gniewkowie już 29. Finał WOŚP – za rok 30., jubileuszowy. Podczas tego wydarzenia, zbieraliśmy fundusze dla Fundacji WOŚP, która wspiera w tym roku laryngologię, otolaryngologię oraz diagnostykę głowy. Finał upłynął właśnie pod hasłem „Finału z głową”. Gmina Gniewkowo zebrała łącznie ok. 48 tys. złotych, w tym ponad 16 tys. złotych z samej online’owej licytacji.
Licytacja ta, która odbyła się tego roku zdalnie, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Zainteresowanie było ogromne, oglądało nas praktycznie nieprzerwanie ok. 150 osób, w tym kilkanaście bardzo aktywnie licytowało. Wygrani mogli odbierać wylicytowane fanty od 3 lutego w siedzibie MGOKSiR. Formuła online, którą stosuje GOK w Gniewkowie przy różnych wydarzeniach w czasie pandemii, jak widać – bardzo się sprawdza.
Sztab Gniewkowo na czele z Dyrektorem MGOKSiR, oprócz licytacji online, która stanowiła kulminację dnia, zorganizował także spacer nordic walking. Potrwał ok. 2 godzin, a aktywni z Gniewkowa i okolic mogli posilić się po powrocie pyszną zupą, zapewnioną przez Zajazd Harasówka. Tak samo Wolontariusze, mogli jeść nie tylko zupę, ale także pieczywo i słodkości zapewnione przez Mieszkańców. Z tego miejsca chcemy wszystkim Darczyńcom podziękować za pomoc w organizacji 29. finału WOŚP – bez Was nie byłoby tak pięknie, jak było. Czy „wygrywamy”? Tak! Wygraliśmy!

Podobne wpisy: