[News] Grand Prix Gniewkowa w Szachach. Znamy daty

Znamy pierwsze cztery z ośmiu dat, na które zostało zaplanowane Grand Prix Gniewkowa w Szachach. Cykl ośmiu turniejów składających się na Grand Prix potrwa w tym roku pod patronatem ministra Łukasza Schreibera oraz Burmistrza Gniewkowa Adama Straszyńskiego. Poznajcie szczegóły.

19 lutego (godz. 10:00), 26 marca, 23 kwietnia, 28 maja – to pierwsze cztery daty z ośmiu Grand Prix Gniewkowa w Szachach. Dodać trzeba, że ten turniej do rozegrania jest otwarty dla wszystkich, bez względu na miejsce zamieszkania.

Grand Prix ma popularyzować sportową rywalizację, grę królewską jako tako, jak i promować nowe znajomości ze świata szachów, a do wszystkich tych aktywności zaprasza organizator, jakim jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Gniewkowie.

Zapisy telefoniczne na pierwszy turniej z ośmiu trwają: 52 355 88 00. Udział w Grand Prix Gniewkowa w Szachach jest bezpłatny, a wspaniałe nagrody i wyróżnienia dla uczestników – czekają. Do wyboru są kategorie: junior (do 12 r.ż.) oraz open (bez ograniczeń wiekowych).

Regulamin dostępny na stronie Organizatora: www.kisgniewkowo.pl

Tekst: RN

Podobne wpisy: