29. finał WOŚP – „Finał z głową”

WOŚP Gniewkowo

Tegoroczna akcja zbierania funduszy na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy odbywa się w innej formie niż zwykle. Braknie koncertów, występów na żywo, zawodów sportowych czy innych towarzyszących zbiórce eventów. Niezmienne jednak pozostaje to, że kwestujący będą zbierać datki. Reszta wydarzeń przechodzi do sfery online.

MGOKSiR w Gniewkowie zbiera fundusze w specjalnej eSkarbonce. Można wpłacać do niej datki bez wychodzenia z domu, niemniej jednak darczyńca nie otrzyma wówczas tradycyjnej naklejki-serduszka! Tak czy inaczej, pomoc jest pomocą i na pewno stanowi wielką wartość, czy to datek do puszki stacjonarnej, czy do internetowej.

Podczas 29. finału WOŚP zbieramy fundusze na laryngologię, otolaryngologię oraz diagnostykę głowy. Stąd nazwa finału – „Finał z głową”. Wydarzeniami towarzyszącymi zbiórce funduszy w gminie Gniewkowo będzie spacer nordic walking oraz specjalnie zaprojektowana licytacja online przez platformę Facebook, z czatem na żywo, podczas którego można zgłaszać swoje propozycje kwot i licytować świetne gadżety od WOŚP.

WOŚP Gniewkowo

Podobne wpisy: