[Relacja] Akcja Iluminacja & Uśmiechnięte Mikołajki za nami

Krótko po 16:30 w mikołajki dzieci wraz z rodzinami zostały przywitane na Rynku w Gniewkowie przez Burmistrza Gniewkowa Adama Straszyńskiego i Dyrektora MGOKSiR Pawła Mikuszewskiego. Choinka, drzewa i anioły rozbłysły po wspólnym odliczaniu do dziesięciu.
 
Po uruchomieniu iluminacji na Rynku, przybyli udali się na teren amfiteatru za dawnym GOK-iem, aby korzystać z dalszych atrakcji.
Na miejscu były: upominki i zdjęcia ze św. Mikołajem, wielka kolejka do pisania listów do św. Mikołaja (które oczywiście na serio wysyłamy do Laponii!), brokatowe tatuaże świąteczne, rozgrzewająca herbata mikołajkowa o specjalnej recepturze, a także niespodzianka — którą okazały się vouchery na wyjazd do Mandorii 11 grudnia z MGOKSiR, dla piątki dzieci, które napisały i wrzuciły do skrzynki listy. Św. Mikołaj rozdał najmłodszym prawie 200 upominków, wśród których były gadżety, słodycze i maseczka ze wzorem świątecznym.
 
Z tego miejsca należy podziękować wszystkim gościom — dzieciom wraz z rodzinami — a także tym, którzy byli zaangażowani w przygotowanie oraz przebieg tejże imprezy! Do tego grona należy przede wszystkim grupa 21 wolontariuszy, którzy pomogli ekipie GOK-u. Serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
 
Tekst i zdjęcia: RN
 

Podobne wpisy: