[Relacja] Zakończyliśmy zabawę sportowo-rekreacyjną Aktywnie 10×10

28 sierpnia 2021 to data, kiedy MGOKSiR w Gniewkowie zakończył kolejną zabawę sportowo-rekreacyjną dla aktywnych z miasta i gminy Gniewkowo, a także spoza niej. Wyniki zbieraliśmy, wedle regulaminu, do 26 sierpnia, a nagrody i pakiety upominkowe rozdaliśmy tuż przed GrOcK Festival, który odbywał się w amfiteatrze letnim.

Zabawa rekreacyjno-sportowa Aktywnie 10×10 polegała na zbieraniu i prezentowaniu screenów z aktywności uczestników w dwóch kategoriach: chód/nordic walking oraz bieganie. Było kilka sposobów na przesłanie nam screena, tzn. pocztą mailową, przez aplikację BLISKO, a także przez prezentację bezpośrednio w facebookowej grupie Sportowe Gniewkowo (do której zapraszamy!).

Wszyscy uczestnicy, którzy wykonali min. 10 treningów po 10 km każdy, otrzymali pakiety upominkowe m.in. z medalem okolicznościowym Rok dr. Jana Dreckiego oraz serią gadżetów. Nagrodzeni liderzy w poszczególnych kategoriach natomiast, otrzymali dodatkowo bony do Decathlon oraz przykładowo słuchawki. Kto wygrał?

CHÓD/NORDIC WALKING

I miejsce – Aleksandra Łada
II miejsce – Małgorzata Kuliga
III miejsce – Magdalena Biernat

BIEGANIE

I miejsce – Karol Sławomir Podporski
II miejsce – Magdalena Biernat
III miejsce – Joanna Nadrajkowska

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.

Tekst: RN
Zdjęcie: MGOKSiR

Podobne wpisy: