[News] Zabawa sportowo-rekreacyjna – #aktywnie10x10

1 lipca przy MGOKSiR w Gniewkowie ruszyła nowa zabawa sportowo-rekreacyjna, #aktywnie10x10. Potrwa do 26 sierpnia 2021.
 
Zachęcamy do uczestnictwa w zabawie sportowo-rekreacyjnej Aktywnie 10×10, której celem jest promocja zdrowego trybu życia, indywidualnej aktywności fizycznej, rywalizacja na poziomie amatorskim, popularyzacja biegów oraz nordic walking. Zabawa potrwa do czwartku 26 sierpnia, a 28 sierpnia podczas Mistrzostw Polski Strongman Masters MGOKSiR wręczy nagrody dla liderów i wszystkich uczestników. Jakie to nagrody?
 
Dla liderów klasyfikacji — w kategorii biegów i w kategorii nordic walking — przewidziane są bony do zrealizowania w sklepie Decathlon. Dla wszystkich uczestników — pakiety pamiątkowe m.in. z medalem okolicznościowym „Rok dr. Jana Dreckiego”!
 
Co trzeba zrobić? Wykonać 10 treningów po min. 10 km każdy i zrobić screeny swojej aktywności. Screeny można: wstawiać na grupę FB Sportowe Gniewkowo, wysyłać na e-mail rekreacja@kisgniewkowo.pl albo przez aplikację BLISKO (opcja „Napisz do nas”).
 
Pełen regulamin zabawy powinien rozwiać Wasze wątpliwości, a jest on dostępny na stronie www: http://kisgniewkowo.pl/aktualnosc-1089-aktywnie_10_10.html. Jeśli jednak macie pytania, piszcie je w komentarzach! Do zobaczenia w drodze!
 
Tekst: RN
 

Podobne wpisy: