#załatwiam sprawy, czyli dostępne zasobniki na woreczki dla właścicieli zwierząt

Kultura różne ma oblicza, a na pewno jedną z jej twarzy może być… sprzątanie po swoim zwierzaku. W MGOKSiR trwa nowa akcja, w myśl której GOK rozdaje darmowe zasobniki na woreczki na spacery z pupilem. Zasady akcji są proste i może otrzymać zasobnik każdy, kto wyprowadza na spacery psa czy kota.

Wystarczy, że okażesz odwiedzając GOK kartę szczepień swojego pupila, a zasobnik na woreczki będzie Twój. Do wyboru są zafoliowane, w czterech kolorach, plastikowe zasobniki już z zapasem woreczków. Serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do akcji.

Jeśli Twoje dziecko albo Ty ma profil na TikTok, możesz nagrać krótkie video o swoim zwierzaku, otagować je @tikgokgniewkowo i ohashtagować #załatwiamsprawy. Jeśli jednak nie masz profilu na TikTok, nic straconego, bo, jak wyżej, wystarczy okazanie karty szczepień Twojego zwierzaka. #załatwiam sprawy to oficjalne hasło akcji, bo tak też polecamy każdemu, załatwiać sprawy dla dobra wszystkich i dla dobra własnego.

Warto na koniec podkreślić, że nieusuwane psie/kocie odchody są traktowane jako zanieczyszczenia terenów wspólnych. Za brak posprzątania po pupilu grozi mandat do 500 zł. Każdy powinien to wiedzieć i o tym pamiętać. Każdy może mieć swój zasobnik na woreczki na spacery od MGOKSiR. Ośrodek jest czynny od 8:00 do 16:00 od poniedziałku do piątku, i w tych godzinach można odebrać darmowy zasobnik.

Tekst: RN

Podobne wpisy: