I Gniewkowska Liga League of Legends – Gniewkon 2021

Za nami pierwsze rozgrywki turnieju GNIEWKON, który organizuje MGOKSiR. W miniony weekend gry rozegrały wszystkie drużyny, które się do niego zgłosiły po chwałę! Jest ich łącznie dziesięć, na czele z kierującymi nimi Kapitanami. To oni zgłaszali drużyny po zwycięstwo.
 
Pula nagród finansowych wynosi 1100 zł – 600 zł dla miejsca pierwszego, 350 zł dla drugiego oraz 250 zł dla trzeciego. Nie tylko nagrody pieniężne są tutaj motywacją: to przede wszystkim szacunek dla wszystkich drużyn, które biorą udział w Gniewkonie, jak i wieczna chwała dla drużyn, które znajdą się na podium!
 
Ekipy mogły zgłosić się od 3 lutego (godz. 15.00) do 18 lutego (godz. 12.00). Z kolei 19 lutego odbyło się spotkanie organizacyjne Kapitanów. Ustalono, że w ramach turnieju zagra każdy z każdym wraz z rewanżami. Będą rozgrywane dwie kolejki w każdy weekend (od piątku do niedzieli). Tak graczom najlepiej pasuje.
 
Legaue of Legends to gra online w typie PvP, czyli player vs. player. W pojedynczej rozgrywce bierze udział 5 na 5 graczy. Ta gra komputerowa z roku na rok cieszy się coraz większym powodzeniem wśród dzieci, młodzieży i nawet dorosłych. Grają wszyscy, bez względu na wiek. Gra nieustannie zmienia się; niezbędne jest czytanie notatek z tzw. patchów, czyli aktualizacji. Kto chce wygrywać, powinien być z nimi na bieżąco.
 
Na Facebooku MGOKSiR zaprezentowaliśmy dzisiaj i będziemy aktualizować tabelę wyników po każdej z kolejek. E-sport odnalazł swoje miejsce także i w Gniewkowie. Gniewkon to odpowiedź dla tych graczy komputerowych, którzy chcą z grania wyciągnąć dla siebie coś więcej – zmierzyć się, porywalizować, wreszcie stanąć na podium i wygrać nagrodę.
 
Mecze transmitowane są na TwitchTV. Jest to platforma właśnie do streamowania gier komputerowych. Zapraszamy do śledzenia zmagań Drużyn pod tym linkiem: GNIEWKON. Zaobserwujcie ten profil koniecznie, aby obejrzeć następną transmisję z rozgrywek I Gniewkowskiej Ligi League of Legends, która to transmisja będzie miała miejsce już w nadchodzący weekend.

Podobne wpisy: