[News] Budynek na Rynku 1 walczy w prestiżowym konkursie [ODDAJ SWÓJ GŁOS RAZ NA DOBĘ]

Budynek mieszkalny z częścią handlowo-usługową na ul. Rynek 1 walczy w prestiżowym Ogólnopolskim Konkursie „Modernizacja Roku & Budowa XXI Wieku”.

Głosowanie ruszyło 1 kwietnia, a budynek z Gniewkowa jest aktualnie 5. na liście w województwie kujawsko-pomorskim. Dzieli go ok. 100 głosów od miejsca nr 1. Pomożecie?

Z informacji dla mediów:

OGÓLNOPOLSKI KONKURS BUDOWLANY DLA INWESTORÓW, FIRM WYKONAWCZYCH I ARCHITEKTONICZNYCH, KTÓRY WYŁANIA, NAGRADZA I PROMUJE MODERNIZACJE BUDOWLANE, NOWE OBIEKTY.

Ogólnopolski Konkurs Budowlany dla inwestorów, wykonawców i projektantów ma już długą, ponad dwudziestopięcioletnią tradycję. Co roku do biura organizacyjnego spływają zgłoszenia od ambitnych, pełnych zapału ludzi, którzy chcą zmieniać na lepsze otaczającą ich rzeczywistość. O udział w rywalizacji ubiegają się nie tylko osoby fizyczne, ale też powiaty, urzędy miasta, instytucje  i deweloperzy.

Celem naszych działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Zgłaszać można projekty, które za cel obrały sobie ratowanie obiektów dziedzictwa minionych pokoleń. Mogą być to budynki różnego typu – mieszkalne, hotelarskie, przemysłowe, sportowe i zabytkowe, ale też mosty, drogi czy całe obszary poddane rewitalizacji oraz nowe obiekty.

Głosować można raz dziennie pod tym linkiem: https://www.modernizacjaroku.org.pl/pl/edition/2837/object/3186/budynek-mieszkalny-wielorodzinny-z-czescia-handlowo-uslugowa-ul-rynek-1

Tekst: OK
Foto: INELBUD Sp. z o.o. sp. k.

Podobne wpisy: