Luty w MGOKSiR w Gniewkowie

Czas leci nieubłaganie szybko, dopiero co zaczął się nowy rok, a mamy już luty, czyli środek pierwszego kwartału. Co takiego z wydarzeń kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych szykuje GOK dla mieszkańców Gminy Gniewkowo? Opisujemy dokładnie w niniejszym wpisie.

11 lutego 2021 (Tłusty Czwartek)

W Tłusty Czwartek czeka nas za sprawą GOK-u moc atrakcji. Wystarczy odwiedzić ośrodek kultury, aby dostać pączka, kawę oraz kulturalny cytat w zawiązanym na kokardkę ruloniku. Cytaty pochodzą z twórczości lub życia kulturalnych Patronów roku 2021, ustanowionych przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej – Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Stanisława Lema, Cypriana Kamila Norwida, Tadeusza Różewicza oraz kard. Stefana Wyszyńskiego. Pączki piekły gospodynie z KGW Suchatówka.

13 lutego 2021 (sobota)

Tego dnia zapraszamy dzieci od lat 8 do 15 na Kulig z Radością. Przewidujemy atrakcje sportowe i rekreacyjne, przejażdżkę lasem wokół jeziora, posiłek regeneracyjny oraz oczywiście świetną zabawę. Ile to kosztuje? Prosimy przynieść symbolicznie karmę dla zwierząt, przekażemy ją do schroniska. Tylko tyle.

14 lutego 2021 (niedziela)

Na tegoroczne walentynki GOK w Gniewkowie zaplanował dwa wydarzenia. Po pierwsze, jest to robienie zdjęć na Rynku parom oraz singlom. Tego dnia liczy się miłość, czy do siebie, wzajemna, czy do Gniewkowa. Będziemy mieć ramkę okolicznościową (w kształcie serca), profesjonalny sprzęt i będziemy zapraszać Mieszkańców do wspólnej zabawy. Po drugie, nagrywamy walentynkową audycję miłosną – wszyscy, którzy chcą brać w niej udział, proszeni są o kontakt pod adresem: kultura@kisgniewkowo.pl lub pod numerem telefonu: 784 097 190.

19 lutego 2021 (piątek)

Początek GNIEWKONU – I Gniewkowskiej Ligi League of Legends. Turniej zdalny rozpocznie się w godzinach popołudniowo-wieczornych – tak, aby wszystkim Uczestnikom pasowało zagrać. Organizator, czyli GOK, przewiduje nagrody finansowe za udział: jest to 600 zł za 1. miejsce, 350 zł za 2. miejsce oraz 250 zł za 3. miejsce.

Po 20 lutym 2021

Zaplanowaliśmy na ten czas lutowe wydanie Gniewkoramy. Jeszcze nie będziemy zdradzać, co się w niej znajdzie, ale zaręczamy, że – jak zwykle – na pewno będzie co poczytać!

27 lutego 2021

Legendarny wokalista, kultowy wykonawca, prestiżowy artysta – John Porter Solo zagra w Gniewkowie. Jest to koncert hybrydowy, dla uczestników bezpośrednich, jak i transmitowany online. Szczegółowe informacje wraz z linkami do transmisji podamy Wam w określonym czasie. Oczekujcie niesamowitego widowiska i pierwszorzędnego show.

Podobne wpisy: